Hotel Royal Court Praha

Hotelu Royal Court Praha 11 Hotelu Royal Court Praha 12 Hotelu Royal Court Praha 13 Hotelu Royal Court Praha 14 Hotelu Royal Court Praha 15 Hotelu Royal Court Praha 16 Hotelu Royal Court Praha 17 Hotelu Royal Court Praha 18 Hotelu Royal Court Praha 19 Hotelu Royal Court Praha 20 Hotelu Royal Court Praha 21 Hotelu Royal Court Praha 22

.Využijte volné kapacity naąeho nově zrekonstruovaného **** hotelu Royal Court Boutique Hotel and Spa ve Wenzigově ulici 6 v Praze 2, vzdáleném 15 min chůze od Václavského náměstí a několik set metrů od stanice metra I.P. Pavlova.


Royal Court Boutique Hotel and Spa nabízí ubytování v pokojích s luxusními lůžky s velmi pohodlnými prvotřídními matracemi. Koupelny, vybavené designovými doplňky a masážními sprchami umožní dokonalou relaxaci. Pokoje delux jsou navíc vybaveny vířivou vanou. Každý pokoj nabízí velkou televizi s plochou obrazovkou a zvukem Dolby surround s možnosti napojení na videopůjčovnu s širokým výběrem filmů. Dále v pokojích najdete klimatizaci, trezor, videopůjčovnou, minibar, WIFI).


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-royal-court@toprague.cz
Adresa: Wenzigova 1873/6 Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Royal Court Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Royal Court Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.


Hotel Royal Court ceník ubytování :
(Ceny jsou uvedeny za pokoj na noc)

CENY NA VYŽÁDÁNÍ
Více termínů ...

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist